fotograf ślubny Ząbkowice Śląskie – Kasia i Witek

Bardzo często przekonujemy się, że kluczem do udanego reportażu/pleneru ślubnego są nie tylko umiejętności fotografa, jego wprawne oko czy aparat. Fotograf w dniu ślubu jest świadkiem rodzinnych sprzeczek, nerwowego szukania butów lub spinek, czasem nawet występuje w roli pocieszyciela, gdy fryzura nie jest idealna, a za oknem szaleje burza. Dlatego nieodzownym składnikiem naprawdę ciekawego materiału jest po prostu chemia…

Chemia między parą młodą, a fotografem oczywiście:)

Są takie pary, które fotografuje się z czystą przyjemnością, a ich polubienie zajmuje niecałe 3 minuty od pierwszego spotkania. Tak właśnie myślimy o Kasi i Witku – bohaterach dzisiejszego reportażu.

Ich ślub oprócz ciepłej, rodzinnej atmosfery i wielu wzruszeń, obfitował również w niespodzianki jak chociażby brak prądu na weselu. Mimo to bawili się świetnie i dzielnie znieśli wszystkie niedogodności. A dla nas to wesele pozostanie jedym z najbardziej klimatycznych i niezapomnianych.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu ślubnego Kasi i Witka.

 

Przygotowania Panny Młodej: Ząbkowice Śląskie

Przygotowania Pana Młodego: Hotel Srebrna Góra

Uroczystość zaślubin: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Zabawa weselna: Hotel Srebrna Góra

 

Kasia i Witek o współpracy z alefoto:

„Szukając fotografa, który miał upamiętnić dzień naszego ślubu, szukaliśmy kogoś, kto uchwyci nie tylko obrazy, ale też, to co najtrudniej zatrzymać na zdjęciach – ulotną atmosferę i dynamikę tego dnia. To właśnie zobaczyliśmy oglądając wcześniejsze realizacje Alefoto i postanowiliśmy zaprosić Dorotę i Marcina by sportretowali ten szczególny dla nas dzień.
Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia, które wykonał nam Marcin, zachwycamy się jego umiejętnością wyciągania z danego momentu tego, co niepowtarzalne, a przede wszystkim jego reporterską wręcz zręcznością wychwytywania pięknie skomponowanych kadrów w najbardziej zatłoczonych miejscach i najszybciej mijających chwilach.
Podczas sesji plenerowej nieocenione okazały się pomysły i wyobraźnia Doroty, a dzięki swobodnej atmosferze, jaką potrafi stworzyć ten duet, była to też dla nas po prostu dobra zabawa.
Dziękujemy Wam Doroto i Marcinie za Wasz profesjonalizm i wspierającą obecność, a przede wszystkim za pełne energii, wzruszające i niebanalne zdjęcia.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>