zdjęcia ślubne Karoliny i Dominika – Zwrócona, Srebrna Góra

Kto uważnie obserwuje nasze „zdjęcia dnia” miał już okazję poznać Karolinę. Dziś przedstawiamy jej świeżoupieczonego męża – Dominika, w tle oczywiście ich rodziny i goście weselni.

Jeśli oglądając fotografie ze Wielkiego Dnia Karoliny i Dominika odniesiecie wrażenie, że niektóre osoby lub miejsca wydają się Wam podobne to macie jak najbardziej właściwe odczucia! Dominik jest bratem Kasi, której ślub mieliśmy przyjemność fotografować kilka miesięcy temu. Tym bardziej zapraszamy więc do oglądnięcia fotoreportażu jak też zdjęć portretowych z pleneru.

 

Przygotowania Panny Młodej: Zwrócona kZąbkowic Śląskich

Przygotowania Pana Młodego: Ząbkowice Śląskie

Uroczystość zaślubin: Kościół pw. św. Piotra i Pawła

Zabawa weselna: Hotel Srebrna Góra (Góry Sowie)

A tutaj kilka słów od Młodej Pary:

„Jeśli zdjęcia z własnego ślubu oglądasz po 1000 razy i za każdym razem coraz bardziej Ci się podobają to znaczy że fotograf się spisał. Marcin to fotograf widmo, jego obecność pozwala czuć się swobodnie nawet tym, którzy przed obiektywem nie czują się zbyt pewnie. Służy radą, pomocą i spokojem ducha – co w tak ważnym dniu jest niesamowicie istotne. Dorota to ona wyczaruje z dzieł Marcina piękną prezentację, która w swój magiczny sposób pozwala przeżyć to jeszcze raz. Podczas sesji zdjęciowej podpowie co i jak, poprawi zaplataną suknię, przyczesze odstający kosmyk. Duet w 100% sprawdzony i niezastąpiony.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>