Zdjęcia ślubne Nowa Ruda – Ela i Bartek

Zdystansowany i bezstronny obserwator wydarzeń – taką osobą na ślubie jest fotograf. Takie podejście do zdjęć ślubnych jest jak najbardziej w porządku i ułatwia pracę oraz wtopienie się w tłum gości. To oczywiste, że czasem bardziej emocjonalnie podchodzi się do fotografowania uroczystości pary, z którą się zaprzyjaźniło.  Przeżywa się wtedy razem z Panną Młodą zepsutą fryzurę, brzydką pogodę, brak prądu na weselu czy ciut za wąską sukienkę, okazyjnie nawet zabiera się swoim autem gości weselnych, gdy zabraknie im miejsca w autobusie.  Skoro takie emocje towarzyszą nam przy fotografowaniu ślubów ludzi, których widzieliśmy dosłownie kilka razy na herbacie, to co dopiero dzieje się, kiedy fotografowaną Parę zna się już długo i wspólnie spędziło się nie jeden wieczór na kłótniach o zasady gry w Tabu. Wtedy pojawia się STRES przedślubny i drżenie rąk:)

Tak właśnie było w przypadku ślubu Eli i Bartka.  Znamy się już trochę i wiedzieliśmy, że na tym ślubie na pewno nie zabraknie dobrego humoru, miłości i wspaniałych przyjaciół Pary Młodej. No i oczywiście wielu wzruszających momentów do uwiecznienia, ale to już trzeba obejrzeć na zdjęciach.

 

przygotowania Pani Młodej: Nowa Ruda

ślub: kościół św. Mikołaja w Nowej Rudzie

sala weselna: Gościniec Korona, Sokolec

zespół muzyczny: Adapters

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>