zimowa sesja narzeczeńska wiosną

Z Elą i Bartkiem umawialiśmy się na zimową sesję narzeczeńską na snowboardzie, w górach, od połowy stycznia. Jednak ciąg niesprzyjających zdarzeń i kapryśna pogoda przetrzymały nas, aż do połowy maja.

Tym samym nasza para zamieniła snowboard na szpilki i krótkie rękawki, a sama sesja z zimowej przeobraziła się w wiosenną. Wśród zdjęć Eli i Bartka ciężko nam było znaleźć takie z poważnymi minami. Im to chyba nawet nie pasuje;) Było wesoło, naprawdę gorąco jak na tegoroczny maj i soczyście-kolorowo.

Spacer ulicami Wrocławia pozwolił nam na nowo odkryć parę ciekawych zakamarków i zainspirował do powstania poniższych ujęć.

A teraz wyobraźcie sobie, że jest słoneczne, ciepłe, niedzielne przedpołudnie….;)

 

A oto co Ela z Bartkiem napisali o współpracy z nami:

„Wiosna, słońce, Wrocław i my. A to wszystko w kolorowych kadrach naszej sesji narzeczeńskiej, za którą pięknie Wam dziękujemy :)

Marcin i Dora stawiają na naturalność i to czyni zdjęcia wyjątkowymi. Służą radą, pomocą i pomysłem, ale przede wszystkim słuchają! Dzięki temu mieliśmy możliwość wskazania swoich inspiracji, które Alefoto urzeczywistniło w naszym cudnym, wrocławskim plenerze.

Już nie możemy doczekać się sesji ślubnej :)

Polecamy i pozdrawiamy,
Ela i Bartek”

Kochani – DZIĘKUJEMY za miłe słowa, do zobaczenia niebawem :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>