Fotograf ślubny Wrocław – plener ślubny z tramwajami w tle

Podczas rozmów o plenerze ślubnym zawsze pytamy pary młode o ich pomysły na sesje. Jak łatwo się domyśleć odpowiedzi bywają bardzo różne – czasem wybór miejsc i klimatu zdjęć pary pozostawiają nam, kiedy indziej słyszymy kilka propozycji i jesteśmy proszeni o pomoc w podjęciu decyzji.

Kasia i Krzysiek na nasze pytanie o pomysł na motyw przewodni sesji  szybko i zdecydowanie odpowiedzieli: tramwaje. Po krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się, że Krzysiek jest motorniczym zafascynowanym starymi tramwajami i należy do Towarzystwa Miłośników Wrocławia. Wiedzieliśmy więc, że wrócimy do motywu wykorzystanego podczas pleneru ślubnego Oli i Kuby.

Słoneczna pogoda, wymarzone światło i piękna jesienna aura to elementy, które nam pomogły tego dnia. Zaplanowany finał pleneru nad Odrą w promieniach zachodzącego słońca był idealnym zakończeniem pleneru ślubnego. (Czy wspominaliśmy już, że uwielbiamy fotografować ludzi z pasją?)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>