Opinie

Jeśli zdjęcia z własnego ślubu oglądasz po 1000 razy i za każdym razem coraz bardziej Ci się podobają to znaczy że fotograf się spisał. Marcin to fotograf widmo, jego obecność pozwala czuć się swobodnie nawet tym, którzy przed obiektywem nie czują się zbyt pewnie. Służy radą, pomocą i spokojem ducha – co w tak ważnym dniu jest niesamowicie istotne. Dorota to ona wyczaruje z dzieł Marcina piękną prezentację, która w swój magiczny sposób pozwala przeżyć to jeszcze raz. Podczas sesji zdjęciowej podpowie co i jak, poprawi zaplataną suknię, przyczesze odstający kosmyk. Duet w 100% sprawdzony i niezastąpiony.

Karolina i Dominik1


Szukając fotografa, który miał upamiętnić dzień naszego ślubu, szukaliśmy kogoś, kto uchwyci nie tylko obrazy, ale też, to co najtrudniej zatrzymać na zdjęciach – ulotną atmosferę i dynamikę tego dnia. To właśnie zobaczyliśmy oglądając wcześniejsze realizacje Alefoto i postanowiliśmy zaprosić Dorotę i Marcina by sportretowali ten szczególny dla nas dzień.
Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia, które wykonał nam Marcin, zachwycamy się jego umiejętnością wyciągania z danego momentu tego, co niepowtarzalne, a przede wszystkim jego reporterską wręcz zręcznością wychwytywania pięknie skomponowanych kadrów w najbardziej zatłoczonych miejscach i najszybciej mijających chwilach.
Podczas sesji plenerowej nieocenione okazały się pomysły i wyobraźnia Doroty, a dzięki swobodnej atmosferze, jaką potrafi stworzyć ten duet, była to też dla nas po prostu dobra zabawa.
Dziękujemy Wam Doroto i Marcinie za Wasz profesjonalizm i wspierającą obecność, a przede wszystkim za pełne energii, wzruszające i niebanalne zdjęcia.

Kasia i Witek2


Wiosna, słońce, Wrocław i my. A to wszystko w kolorowych kadrach naszej sesji narzeczeńskiej, za którą pięknie Wam dziękujemy :)

Marcin i Dora stawiają na naturalność i to czyni zdjęcia wyjątkowymi. Służą radą, pomocą i pomysłem, ale przede wszystkim słuchają! Dzięki temu mieliśmy możliwość wskazania swoich inspiracji, które Alefoto urzeczywistniło w naszym cudnym, wrocławskim plenerze.

Już nie możemy doczekać się sesji ślubnej :)

Polecamy i pozdrawiamy

Ela i Bartek3


Miło jest czuć, że ktoś czerpie przyjemność z fotografowania Ciebie. Miło jest czuć, że komuś zależy na tym, byś korzystnie wyglądał na zdjęciu z partnerem i miał z tego pamiątkę na całe życie. Miło jest widzieć, jak zazwyczaj opornie nastawiony do pozowania narzeczony przełamuje lody przed obiektywem (i nareszcie – na Boga! – nie mruży oczu!). Miło jest dobrze się bawić podczas (miło, że tylko) pozornie stresującego pozowania. I jest jeszcze coś, nadzwyczajnego – całe swoje dzieciństwo marzyłam o „zdjęciu w locie” – a oni spełnili dziecięce marzenia ! :-)

Dorota i Marcin podczas pracy z nami pokazali, że fotografia jest ich pasją i chcieli się z nami nią dzielić. Dzień sesji był dla nas jednym z tych momentów, które zapadają w pamięć na długo. Efekt sesji dzięki poradom Doroty, doskonałemu kadrowaniu zdjęć przez Marcina, genialnym pomysłom ich obojga na realizację zdjęć, aby pominąć niekorzystną aurę pogodową – zdumiewający ! Mamy pewność co do tego, że tak samo dobra jak sesja narzeczeńska, będzie nasza sesja ślubna i już nie możemy się jej doczekać :-)

Ania i Michał4


Dzień ślubu był dla nas dość stresujący. Stresowaliśmy się wszystkim, tym czy jedzenie będzie smaczne, czy dj spełni wymagania i goście będą się dobrze bawić, czy starczy, napojów, wina bądź czy pogoda będzie korzystna. Nie martwiliśmy się za to o dokumentacje tego dnia. Marcin zawsze był tuż obok i, co według nas było bardzo fajne, był niezauważalny. Po 15 minutach byliśmy po prostu my i impreza, a Marcin bezszelestnie uwieczniał ważne dla nas chwile.
Sesja zdjęciowa o dziwo nie była stresującym, a świetnym przeżyciem. Marcin i Dorota to genialna kombinacja. Marcin dba o każdy element techniczny, a Dorota o estetykę – więc nie trzeba się bać o to, że włosy czy ręce się źle ułożą, a poza będzie nienaturalna.
Na zdjęcia czekaliśmy z podekscytowaniem. Gdy oglądaliśmy prezentacje zdjęć (wielokrotnie :)) odczuwaliśmy te momenty na nowo, a świetnie dobrana do niej muzyka do dziś kojarzy nam się bardzo pozytywnie.

Polecamy z czystym sumieniem :)

Ania i Damian5


Z przyjemnością polecamy alefoto na reportaż ślubny i sesję plenerową. Jesteśmy w pełni zadowoleni z profesjonalnie wykonanych zdjęć. W czasie ślubu, Marcin potrafił pracować jakby był niewidzialny a przy tym pięknie uchwycił całą ceremonię. Sesja plenerowa była dla nas miłym spacerem. Obecność Doroty jako asystentki fotografa pomogła nam już na początku pozbyć się lekkiej tremy przed pozowaniem. Podczas sesji powstało dużo bardzo dobrych zdjęć. Zdjęcia alefoto wyróżniają się spośród ofert innych fotografów ślubnych; potrafią uchwycić emocje danej chwili. Polecamy!

Gosia i Damian6


Czy warto oddać się w ręce teamu z AleFoto? Warto. Moje zdjęcia mówią same za siebie. Uwagi Doroty sprawiły, że jestem na nich piękna, kobieca jak nigdy. A Marcin podkreślił to światłem i idealnie uchwycił to na „kliszy”. Czy warto oddać się w ręce najlepszego teamu fotograficznemu na świecie? Warto.

Ania7


Mogę wszystkim śmiało polecić studio AleFoto. Piękne zdjęcia na długo zostaną w pamięci wszystkich dziewczyn:) a płyta DVD będzie pięknym wspomnieniem dla przyszłej Panny Młodej:)
AleFoto to strzał w dziesiątkę!!! Marcin to profesjonalista w każdym calu. Dlatego pragnę gorąco podziękować za cudowne i niezwykłe zdjęcia oraz niesamowitą atmosferę panującą podczas sesji fotograficznej. Fotoreportaż w klubie podczas „wieczoru panieńskiego” był dla nas niesamowitą zabawą, czułyśmy się bardzo swobodnie , a teraz kiedy oglądamy zdjęcia oraz prezentację z Naszej imprezy mamy niesamowity ubaw :) Każdemu gorąco polecamy AleFoto. Wielkie dzięki!!!

Sylwia8


PROFESJONALIZM I SUPER ATMOSFERA! Te dwa słowa oceniają najlepiej ludzi z AleFoto, czyli Marcina i Dorotę;) Niesamowite zdjęcia naszego Wielkiego Dnia, ukazujące niejednokrotnie chwile, które przez stres nam umknęły, a czujne oko Marcina nieraz uchwyciło to dla Nas! Plener Ślubny to niesamowita zabawa, Dorota pełna dobrej energii niejednego zwaliła z nóg ze śmiechu. Co tu dużo pisać, zdjęcia mówią same za siebie!!!! Dziękujemy! ;)

Monika i Michał9


jest genialnie:) dziękujemy WAM:)

Ewelina i Marcin10


Marcinie i Doroto, bardzo Wam dziękujemy za wyjątkową pamiątkę wykonaną z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela oraz z sesji w plenerze.

Marcin jest osobą bardzo sympatyczną i ma masę fajnych pomysłów. Poza wielkimi umiejętnościami i doświadczeniem widać, że wkłada w swoją pracę całe serce, czego odzwierciedleniem są zdjęcia ukazujące pełnię uczuć dwojga kochających się ludzi, jak i emocji towarzyszących tym cudownym momentom.

Dorota ma niesamowitą osobowość i poczucie humoru, w wyniku czego potrafiła wprowadzić nas w wyjątkową atmosferę podczas sesji, a efekty jej starań zostały perfekcyjnie uwiecznione przez Marcina na niezwykłych fotografiach.

Owoce Waszej pracy, nie tylko zdjęcia, ale i rewelacyjna prezentacja będą dla nas stanowić niezwykłą pamiątkę.

Z całą odpowiedzialnością polecamy, jedyny taki, duet z alefoto!

Dominika i Marcin11


Bardzo dziękujemy za super zdjęcia.
Polecamy wszystkim Rodzinom i nie tylko :) firmę fotograficzną ale foto!

Pani Ola12


Bardzo polecamy firmę fotograficzną ale foto!
Zarówno Marcin jak i Dorota to bardzo sympatyczni, otwarci i fajni ludzie, ale to nie koniec ich atutów. Wykazali się dużym profesjonalizmem, a efekt ich pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Mieliśmy zamówiony reportaż z ceremonii ślubnej wraz z plenerem. Jakiś tydzień przed ślubem spotkali się z nami, żeby nas poznać i zbadać nasze oczekiwania – już wtedy wywarli na nas bardzo dobre wrażenie, a później było jeszcze lepiej!
Na ceremonii ślubnej Marcin tak wtopił się w tłum, ze nie byliśmy skrępowani tym, ze jesteśmy fotografowani, a ujęcia naprawdę są super. Po ślubie zrobiliśmy sobie zdjęcie grupowe, a później poszliśmy w plener. Sesje ślubną mieliśmy głównie w plenerze miejskim i nie był to standardowy zestaw: Ostrów Tumski, Rynek czy Park Szczytnicki i Ogród Japoński. My mieliśmy zdjęcia na tle świetnych graffiti w podwórku przy Włodkowica, przy stolikach Mleczarni i w pobliżu Synagogi, a później w parku przy
Teatrze Lalek. Mimo, że pogoda nie była zachwycająca, zdjęcia wyszły piękne. Dorota rozśmieszała nas, jak zaczynaliśmy się spinać przy pozowaniu, naprawdę świetnie się uzupełniają.
Teraz, gdy oglądnęliśmy prezentacje i zrobione przez nich zdjęcia żałujemy, że nie zamówiliśmy również sesji z imprezy weselnej, zwłaszcza, że odbywała się ona na statku i była bardzo udana, wiec fotki byłyby na pewno super.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Narzeczonych i gorąco polecam im skorzystanie z usług Doroty i Marcina.

Basia i Przemek13