Kolejna portretowa sesja typu biznesowego. Tym razem portrety korporacyjne wykonaliśmy dla firmy Eco MS Consulting z Wrocławia. Naszym zadaniem było wykonanie portretów 13 osób – zarówno kierownictwa jak i szeregowych pracowników firmy.

Wykonywane fotografie miały wpasować się w koncepcję powstającej strony internetowej więc przed przystapieniem do pracy mieliśmy określony zakres wymagań, jakie mają spełniać. Efekt sesji wykonanej w siedzibie firmy widać powyżej.

 

Pierwsze słowa  listu referencyjnego jaki mieliśmy przyjemność otrzymać od firmy  utwierdził nas w przekonaniu, że nie tylko nam miło się pracowało podczas sesji:

„EcoMS Consulting Sp. z o.o. z prawdziwą przyjemnością rekomenduje usługi fotograficzne Studia Fotograficznego ALEFOTO! Sesja fotograficzna, która odbyła się w styczniu 2013 w siedzibie naszej firmy zrealizowana była w pełni profesjonalnie, a jednocześnie przebiegała w swobodnej i przyjaznej atmosferze”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>