Zdjęcia do CV Andżeliki | zdjęcia do CV Wrocław

Sesja z Andżeliką to była prawdziwa przyjemność. Nasza modelka przyszła do naszego studia z pewnym niepokojem – nigdy nie miała robionych profesjonalnych zdjęć więc nie była pewna czego się spodziewać i jak będzie przebiegała sesja. Szybko udało nam się rozwiać jej obawy. Okazało się, że jest bardzo sympatyczną osobą! Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że zdjęcia do CV, które właśnie powstają będą udane.

Wiele osób, z jakimi pracujemy nie ma doświadczenia w występowaniu przed obiektywem i na początku sesji zwykle czują się niepewnie. Możemy wręcz powiedzieć, że jeśli chodzi o zdjęcia do CV takie sesje to nasza specjalizacja. Lubimy obserwować  jak nieoswojona z obiektywem osoba z czasem przekonuje się, że może dobrze wyglądać na zdjęciach. Daje nam to z jednej strony satysfakcję z wykonanej pracy, a z drugiej jest ciekawym badaniem psychologicznym ;)

zdjecia do cv wrocław

Już od samego początku sesji staramy się więc dobrze zrozumieć oczekiwania fotografowanej/fotografowanego i dbamy o to aby sesja przebiegała w odpowiednim dla tej osoby nastroju i tempie.

zdjecia do cv wrocław

Nasza modelka wychodząc ze studia była zadowolona z efektu końcowego – naszym zdaniem i celem jest to aby podobnie kończyła się każda sesja zdjęciowa.

zdjęcia do cv

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>