Dokumentowanie ślubu w przypadku, gdy Panna Młoda sama zajmuje się fotografią ślubną,  jest zarówno nobilitacją jak i dodatkowym wyzwaniem. Od pierwszego kontaktu z Magdą wiedzieliśmy jednak, że w 100% ufa naszemu stylowi pracy i poczuciu estetyki. Nie pamiętamy innej naszej klientki, która na spotkaniu przed ślubem była w stanie dokładnie opisać nam jakiego światła mamy się spodziewać w kościele czy w miejscu przygotowań!

Od początku wiedzieliśmy, że Magda zna na wyrywki przebieg tego szczególnego dnia. Obawialiśmy się wręcz, że może podejść do własnego ślubu w rutynowy sposób. ;) Jednak już podczas wizyty w salonie fryzjerskim było widać, że emocje robią swoje. Moglibyśmy długo pisać o przepięknym kościele, wesołych gościach (którzy zaczepiali fotografa już przed uroczystością) i rewelacyjnej sali weselnej – lepiej jednak zobaczyć to wszystko na fotografiach.

 

makijaż i fryzura: Salon Unique, Wrocław

przygotowania Panny Młodej: Krajków, gm. Żórawina

ceremonia zaślubin: kościół pw. św. Trójcy w Żórawinie k. Wrocławia

wesele: Pałac w Borku Strzelińskim

rozgrzewanie parkietu: Cover Pink

2 komentarzy do “zdjęcia ze ślubu Magdy i Adama – Wrocław, Żórawina, Borek Strzeliński

  1. Świetne pytanie!
    Zdjęcia najwyraźniej gdzieś sobie poszły podczas przeprowadzki na nowy serwer ;) Zajmiemy się tym i naprawimy problem.
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>