o naszej pracy

Pasja, kreatywność, duch organizacji, miłość i odrobina szaleństwa to w skrócie główne elementy składowe alefoto. W naszą pracę wkładamy całe serca, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości zdjęć i produktów, które oddajemy naszym Klientom.  Cel alefoto! jest długofalowy. Marzy nam się, że za 50 lat wykonane przez nas fotografie nadal będą wywoływać tyle uśmiechów i wzruszeń, ile do tej pory przysporzyły naszym Klientom.

Wyrośliśmy na reportażu i dokumencie,  inspiruje nas życie codzienne i obserwowanie ludzi w zwyczajnych sytuacjach. Tak też podchodzimy do fotografii ślubnej.  Wierzymy w to, że zdjęcia mają magiczną moc przenoszenia w czasie, dlatego staramy się pokazać ten niezwykły dzień poprzez ludzi i ich emocje.  Chcemy aby Wasze zdjęcia były żywymi wspomnieniami,  które przywołają na myśl zapachy, smaki, słowa.

harmonia na weselu

Lubimy soczystą, pełną emocji fotografię,  lubimy też dokumentować śluby „od kuchni” . Dążymy do tego aby nasze reportaże były klasyczne i eleganckie, a przez to ponadczasowe.

Styl reporterski jest najbliższy naszemu sercu.  Dlatego plenery ślubne również trzymają się zasady dyskretnego podglądania, nie reżyserujemy sesji zdjęciowej od A do Z, nie chowamy Pary Młodej za masą gadżetów. Staramy się pokazać przede wszystkim łączącą Was chemię, a nie ładne krajobrazy czy ciekawą architekturę. One mają być tylko tłem dla Was!

plenerowe zdjęcie ślubne

Wsłuchujemy się uważnie w oczekiwania naszych Klientów, staramy się  zawsze służyć doświadczeniem i pomocą.  Fotograf to osoba, z którą spędzicie najwięcej czasu w najważniejszym dniu Waszego życia, dlatego warto wybrać kogoś, kogo naprawdę obdarzycie zaufaniem i sympatią.