Basia i Przemek

Bardzo polecamy firmę fotograficzną ale foto!
Zarówno Marcin jak i Dorota to bardzo sympatyczni, otwarci i fajni ludzie, ale to nie koniec ich atutów. Wykazali się dużym profesjonalizmem, a efekt ich pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Mieliśmy zamówiony reportaż z ceremonii ślubnej wraz z plenerem. Jakiś tydzień przed ślubem spotkali się z nami, żeby nas poznać i zbadać nasze oczekiwania – już wtedy wywarli na nas bardzo dobre wrażenie, a później było jeszcze lepiej!
Na ceremonii ślubnej Marcin tak wtopił się w tłum, ze nie byliśmy skrępowani tym, ze jesteśmy fotografowani, a ujęcia naprawdę są super. Po ślubie zrobiliśmy sobie zdjęcie grupowe, a później poszliśmy w plener. Sesje ślubną mieliśmy głównie w plenerze miejskim i nie był to standardowy zestaw: Ostrów Tumski, Rynek czy Park Szczytnicki i Ogród Japoński. My mieliśmy zdjęcia na tle świetnych graffiti w podwórku przy Włodkowica, przy stolikach Mleczarni i w pobliżu Synagogi, a później w parku przy
Teatrze Lalek. Mimo, że pogoda nie była zachwycająca, zdjęcia wyszły piękne. Dorota rozśmieszała nas, jak zaczynaliśmy się spinać przy pozowaniu, naprawdę świetnie się uzupełniają.
Teraz, gdy oglądnęliśmy prezentacje i zrobione przez nich zdjęcia żałujemy, że nie zamówiliśmy również sesji z imprezy weselnej, zwłaszcza, że odbywała się ona na statku i była bardzo udana, wiec fotki byłyby na pewno super.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Narzeczonych i gorąco polecam im skorzystanie z usług Doroty i Marcina.