Kasia i Witek

Szukając fotografa, który miał upamiętnić dzień naszego ślubu, szukaliśmy kogoś, kto uchwyci nie tylko obrazy, ale też, to co najtrudniej zatrzymać na zdjęciach – ulotną atmosferę i dynamikę tego dnia. To właśnie zobaczyliśmy oglądając wcześniejsze realizacje Alefoto i postanowiliśmy zaprosić Dorotę i Marcina by sportretowali ten szczególny dla nas dzień.
Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia, które wykonał nam Marcin, zachwycamy się jego umiejętnością wyciągania z danego momentu tego, co niepowtarzalne, a przede wszystkim jego reporterską wręcz zręcznością wychwytywania pięknie skomponowanych kadrów w najbardziej zatłoczonych miejscach i najszybciej mijających chwilach.
Podczas sesji plenerowej nieocenione okazały się pomysły i wyobraźnia Doroty, a dzięki swobodnej atmosferze, jaką potrafi stworzyć ten duet, była to też dla nas po prostu dobra zabawa.
Dziękujemy Wam Doroto i Marcinie za Wasz profesjonalizm i wspierającą obecność, a przede wszystkim za pełne energii, wzruszające i niebanalne zdjęcia.


fotograf ślubny Wrocław – plener Kasi i Witka