Sesja biznesowa w czasie pandemii

Podczas pandemii COVID-19 podejmujemy różne decyzje związane z naszą przyszłością i karierą zawodową. Jedni postanawiają trzymać się swojej pracy i obawiają się zmian równocześnie redukując swoje wydatki. Inni widzą w nadchodzących zmianach szansę dla rozwój zawodowy i osobisty. Część moich klientów zastanawia się czy w obecnej sytuacji, kiedy niektóre branże notują znaczne spadki w obrotach, warto ponosić koszty indywidualnej sesji biznesowej. Czy opłaci się inwestowanie w markę osobistą w czasie kiedy rynki spowolniły?

Chociaż jestem po studiach ekonomicznych to ciężko mi odpowiedzieć jednoznacznie i z pełnym przekonaniem na tak zadane pytanie. Każdy z nas znalazł się w innej sytuacji więc odpowiedzi mogą być różne. Generalizując sądzę jednak, że inwestowanie we własny wizerunek zawsze jest  dobrym rozwiązaniem.

Kasia, bohaterka jednaj z naszych ostatnich sesji, zdaje się podzielać tę opinię. Bardzo mnie to cieszy gdyż właśnie dlatego mieliśmy okazję się spotkać w naszym studiu. Wykonaliśmy serię zdjęć w kilku stylizacjach z przeznaczeniem do kilku różnych zastosowań.

zdjęcia do social media wrocław

Tradycyjnie już nie mogło się obyć bez klasycznego ujęcia z przeznaczeniem do zawodowych serwisów społecznościowych typu LinkedIn.

portret koronawirus sesja

zdjecia portretowe

portrety studyjne wrocław

Przy okazji sesji porozmawialiśmy z Kasią o zaskakujących zmianach w branży, w której pracuje, spowodowanych oczywiście epidemią koronawirusa. Mieliśmy też okazję też poruszyć temat tego jak świat i biznes zmienia się na naszych oczach. Nie da się ukryć – w ciekawych czasach żyjemy.

Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o tym jak wyglądają sesje w naszym studiu w czasie zagrożenia koronawirusem. Rozumiemy, że pewne grupy osób czują się zagrożone i przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy przygotowani na sesje. Dysponujemy płynem dezynfekcyjnym, mamy w studiu rękawiczki. Sesje w studiu odbywają się obecnie rzadziej niż zwykle dzięki czemu możemy zmniejszyć do minimum kontakt pomiędzy naszymi kolejnymi klientami. Jeśli potrzebujesz zdjęć ale obawiasz się wirusa – prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy jak przeprowadzić sesję abyś czuł/czuła się bezpiecznie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>