Sesja portretowa na potrzeby promocji gabinetu psychologicznego

Justyna na sesje portretową trafiła do nas z polecenia swojej koleżanki, która była bardzo zadowolona ze zdjęć wykonanych przeze mnie kilka miesięcy wcześniej. Dzięki temu od początku miała pewność, że jest w dobrych rękach i może się nie martwić efektem końcowym. Takie pozytywne nastawienie fotografowanej osoby zawsze pomaga podczas wykonywania portretów, szczególnie na początku sesji.

Część fotografii miała być wykonana w podobnej stylistyce jak sesja Basi – miały one przecież znaleźć się koło siebie na stronie internetowej więc spójność była jak najbardziej wskazana. Dość często stajemy przed podobnym zadaniem więc chociaż od wykonania poprzednich zdjeć minęło trochę czasu to i tym razem nie było z tym żadnego problemu. Chcieliśmy jednak, aby ujęcia obu pań nie były do siebie zbyt zbliżone więc postawiłem na nieco inne otoczenie i pozę zostając jednocześnie przy podobnym oświetleniu i sposobie kadrowania ujęć.

Czy udało się osiągnąć zamierzony efekt? Naturalnie!

 

portret psychologa Wrocław

Oprócz zdjęć w enturażu wykonaliśmy z Justyną również kilka bardziej neutralnych portretów na szarym tle. Takie ujęcia z powodzeniem można wykorzystać na portalach społecznościowych (np. LinkedIn) lub branżowych (takie jak Znany Lekarz). Jak zwykle na naszych sesjach wykorzystaliśmy kilka różnych stylizacji.
portret biznesowy Wrocław

zdjęcia na stronę internetową

portret Wrocław

zdjęcia portretowe Wrocław

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>