Spotkanie z fotografem ślubnym w Barbarze

Fotograf Alefoto został zaproszony o poprowadzenie prelekcji na temat pracy fotografa ślubnego! Marcin został zaproszony do wzięcia udziału w cyklu spotkań Wro Foto. W serii spotkań brały udział tak znane osoby jak Wojtek Grzędziński, Mariusz Forecki czy Karolina Jonderko. Same dobrze znane nazwiska w świecie rodzimego fotoreportażu!

Tematem spotkania było przedstawienie fotografii ślubnej z perspektywy fotografa.

wrofoto prelekcja Marcin Biodrowski

Prawdę mówiąc mieliśmy małe obawy co do frekwencji. Zastanawialiśmy się czy lokalny fotograf ślubny będzie w stanie zebrać tak liczną grupę odbiorców jak dużo bardziej znane w świecie fotografii nazwiska. Okazało się, że liczba przybyłych pasjonatów fotografii przekroczyła nasza oczekiwania :) W Barbarze zjawiło się ponad 100 osób.

polecany fotograf ślubny Wrocław

Jak wypadło spotkanie? Chyba nie nam oceniać ;) Od obecnych na miejscu otrzymaliśmy jednak bardzo pozytywną informację zwrotną, która zachęciła nas do dalszej pracy ,a może i zorganizowania podobnych spotkań.

spotkanie z fotografem wrocław

Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa, które otrzymaliśmy po spotkaniu. Miło nam, że niektórzy z Was przyszli aby się z nami spotkać i posłuchać o pracy fotografa ślubnego.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używa następujących tagw i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>